Την Τρίτη 2/7 και ώρα 13.00 θα διεξαχθεί στα γραφεία του Συλλόγου σεμινάριο για τους δικαστικούς αντιπροσώπους για τις βουλευτικές εκλογές της 7ης Ιουλίου από τους συναδέλφους Βασίλειο Περίδη και Μιχαήλ Καντιδενό.
![](https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif)
Την Τρίτη 2/7 και ώρα 13.00 θα διεξαχθεί στα γραφεία του Συλλόγου σεμινάριο για τους δικαστικούς αντιπροσώπους για τις βουλευτικές εκλογές της 7ης Ιουλίου από τους συναδέλφους Βασίλειο Περίδη και Μιχαήλ Καντιδενό.